CMG-H150D24G + 12-M
  • Merk:
    POWERLD
  • Item nr.:
    CMG-H150D24G+12-M
  • wattage (W) :
    150
  • invoer:
    176~264Vac
  • output:
    24+12V
  • pfc:
    N
  • Conform coating:
    N
  • goedkeuring:
    CCC,EN62368-1
  • dimensie:
    199*99*38mm
  • Product detail
Ø Hoogspanningsingang, 176 ~ 264Vac
Ø Hoog rendement, lange levensduur en hoge betrouwbaarheid
Ø Uitgangsbeveiligingen: SCP/OVP/OLP/OPP
Ø Brede operationele omgevingstemperatuur (-25 ~65)
Ø Allemaal met 105℃ elektrolytische condensatoren met een lange levensduur.
Ø 100% vollast inbrandtest
Ø2 jaar garantie
Ø Geïsoleerde dubbele uitgangen
MODEL
CMG-H150D24G + 12-M
UITGANG
DC-uitgang
V1
24V
V2
12V
Nominale stroom
V1
6A
V2
5A
Huidig Bereik Notitie 3
0.5~5.0A (5.0Ais aanbevolen)
0.3~3.0A (3.0Ais aanbevolen)
Rimpel en ruis Opmerking 4:
0~65
240mV
120mV
Rimpel en ruis
-25~0
480mV
240mV
Spanning ADJ. Bereik
21.6~26,4V
Spanningsnauwkeurigheid:
±1,0%
±10,0%
lijn regelgeving
±0,5%
±1,0%
Belastingsregeling:
±3,0%
±10,0%
Installatie tijd
1.5S (220Vac ingang, V1 @ 5A, V2 @ 3.0A)
Wacht tijd
20mS (220Vac ingang, V1 @ 5A, V2 @ 3.0A)
Temperatuurcoëfficiënt
±0,03%/℃
Overschrijding en onderschrijding
<5,0%
INVOER
Spanning Bereik
176Vac~264Vac
Frequentie Bereik
47Hz--63Hz
Efficiëntie (typisch)
≥80% (220Vac ingang, V1 @5A, V2 @3.0A)
Wisselstroom (max.)
<1.9A
Inschakelstroom (typisch)
<50A@220Vac Koude start
Lekstroom
Ingang-uitgang: <0,25mA Ingang—PG:<3.5mA
BESCHERMING
Overmacht
157 ~ 225 W, hikmodus, automatisch herstel
Overstroom
V1: 5.5 ~ 8.0A, Hiccup-modus, automatisch herstel
Overspanning
V1: 25,2 ~ 36V, hikmodus, automatisch herstel
Kortsluiting
Langetermijnmodus, automatisch herstel
OMGEVING
Operationele amb. Temp. & Brommen.
-25℃ ~65℃; 20%~90%RH Geen condensatie
Opslagtemp. & Brommen.
-30℃~85℃; 10%~95%RH Geen condensatie
VEILIGHEID &EMC
(Opmerking 5)
Veiligheidsnormen
GB4943/EN60950
Weersta spanning
Primair-Secundair: 3.0KVac/10mA.Primair-PG:1.5KVac/10mA.
Secundair-PG: 0,5KVDC/10mA. Uitgang V1-V2: 0,5KVDC/10mA. Testtijd:1 min
Isolatieweerstand:
10M ohm
EMI Geleiding&Straling
Naleving van EN55022, KLASSE B
Harmonische stroom
Naleving van EN61000-3-2 KLASSE A, EERSTE KLASSE
EMS Immuniteit
Naleving van EN61000-4-2,4,5,8,11;
ANDEREN
MTBF (MIL-HDBK-217F)
Meer dan 200.000 uur (25℃, vollast)
Dimensie (L*B*H)
199 × 99 × 38 mm
Inpakken
20PCS/CTN, 15KGS, 0.04cbm
Koelmethode:
Koeling door vrije luchtconvectie
OPMERKING
1. Het totale uitgangsvermogen mag niet hoger zijn dan 150 W, het label wordt gemarkeerd door de maximale stroom. Raden de lading is 24V/5A,12V/3.0A.
3. Gemeten bij een bandbreedte van 20 MHz door gebruik te maken van een 12” twisted pair-draad afgesloten met een 0.1 uF & 47uF parallelle condensator.