PEE75-48SXNY-I-6
PEE75-48SXNY-I-6
  • Merk:
    POWERLD
  • Item nr.:
    PEE75-48SXNY-I-6
  • wattage (W) :
    75
  • invoer:
    36Vdc~75Vdc
  • output:
    12
  • pfc:
    N
  • Conform coating:
    N
  • goedkeuring:
  • dimensie:
    57.9*22.8*12.7mm